O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Adam

Adam

Tatér

Ahoj, jmenuji se Adam a kreslení byla vždycky moje velká vášeň. Přes realistično jsem se postupně dostal k surealismu a abstrakci. Vesmír, vícero dimenzí, smazaná hranice mezi snem a realitou, to je moje. Poslední dobou se tyto vize snažím přetavit do tetování, vytvářet nové, neotřelé motivy inspirované nápady mých zákazníků.

Jsem otevřen všemu. Na umění je nekrásnější to, že nemá žádné hranice, je to vlastně nekonečná svoboda, oceán, do kterého skočíte z desetimetrového útesu a necháte se jím unášet.

Milerád se s vámi nechám unést a pomohu vám z myšlenky učinit skutečnost.